BALIKESİR SINDIRGI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Sürücü Eğitim Semineri"

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 15 Nisan 2015 Çarşamba günü İlçemiz Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda saat 10:00´ da İlkokul/Ortaokul ve Ortaöğretim taşımalı eğitim kapsamında görev yapan taşıma servis sürücülerine "Sürücü Eğitim Semineri" düzenlenmiştir.


Seminerde; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bumin AKKAYA,  servis sürücülerinin nitelikleri ve davranışları konularında bilgi vermiştir. İlçe Milli Eğitim Taşımalı Büro Şefi Osman ABİ,  teknik şartname, idari şartname ve sözleşme hükümleri konularında bilgi vermiştir. İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim Komutanı Kd. Başçavuş Özcan TOPAL tarafından servis araçlarında bulunması gereken özellikler ve genel trafik kuralları konularında yapılan genel bilgilendirmenin ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Polisi Uğur ZENGİN tarafından da trafik ışık ve işaret sistemleri, geçiş şartları, sollama ve hız kuralları konularında taşıma servis şoförlerine eğitim verilmiştir.

 

   
   

Akhisar Cad. Sındırgı Hükümet Konağı Kat 3 P.K. 10330 Sındırgı / BALIKESİR - 0(266) 516 10 65

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.