BALIKESİR SINDIRGI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BALIKESİR VALİMİZİN KIYMETLİ EŞİ HANİFE YAZICI HANIMEFENDİ VE BERABERİNDEKİ HEYET ŞEHİT İSKENDER AKGEDİK’İN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ.

Balıkesir Valisi Sayın Ersin YAZICI’nın eşi Hanife YAZICI hanımefendi, Sındırgı Kaymakam V. Altuğ ÇAĞLAR, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem YAVAŞ, beraberinde Bigadiçli Şehidimiz Ömer Faruk BOL’un annesi Emine BOL, Balıkesir Üniversitesi Rektörümüzün eşi Ayşe ÖZDEMİR, Bigadiç Kaymakamımızın eşi Neslihan ÇAĞLAR, İl Sağlık Müdürümüzün eşi Fatma KELEMENÇE, İl Emniyet Müdürümüzün Eşi Gülbahar ZEYBEK , İl Jandarma Alay Komutanımızın eşi Aylin KINAY, İl Müftümüzün eşi Gülizar TOPCAN, İl Milli Eğitim Müdürümüzün eşi Nesrin YILDIZ ve İlçe protokol üyeleri eşlerinden Belediye Başkanımızın eşi Yaşiye YAVAŞ, İlçe Emniyet Müdürümüzün eşi Selma KUYU, İlçe Jandarma Komutanımızın eşi Feyza AKSU ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün eşi Yıldız IŞIK, Osmanlar Köyünde ikamet eden şehit İskender AKGEDİK’in ailesini ziyaret etti. Siirt’in Eruh ilçesinde şehit düşen İskender AKGEDİK’in ailesini ziyaret eden Hanife YAZICI Hanımefendi ailenin acısını paylaşarak, ülkenin bekasına, barış ve kardeşliğine kast eden, ülkenin birlik ve beraberliğini bozmak isteyenlerin amaçlarına asla ulaşamayacaklarını söyledi. Şehit ailelerinin daima yanlarında olduklarını belirten Hanife YAZICI Hanımefendi  "Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz, kendinizi yalnız hissetmeyin. Sizler bizim ailemizdensiniz ve sizin taleplerinizi her zaman yerine getirmeye hazırız´ dedi. Şehit ailesi Hanife YAZICI Hanımefendi ve beraberindeki heyetin, gerçekleştirdiği ziyaret nedeniyle çok mutlu olduklarını belirterek, kendilerini yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen Sayın Valimize ve eşleri Hanife YAZICI Hanımefendiye çok teşekkür ediyoruz." diye konuştular.
BALIKESİR VALİMİZİN KIYMETLİ EŞİ HANİFE YAZICI HANIMEFENDİ VE BERABERİNDEKİ HEYET ŞEHİT İSKENDER AKGEDİK’İN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ.

07-03-201807-03-201807-03-201807-03-201807-03-2018

Akhisar Cad. Sındırgı Hükümet Konağı Kat 3 P.K. 10330 Sındırgı / BALIKESİR - 0(266) 516 10 65

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.