BALIKESİR SINDIRGI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçemiz Atatürk İlkokulunda kutlandı. Etkinlikere Kaymakamımız Ercan Ateş, Garnizon Komutanı Soner Akınsoy, İlçe Belediye Başkan Vekili Hüseyin İlhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Işık ve öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Tören saat 09:30´ da Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelenk sunmasıyla başlamış, Kaymakamlık,Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Makamlarının öğrencilerimiz tarafından temsili olarak devralınması ve öğrenciler tarafından hazırlanan çeşitli oyunlar ve gösterilerle devam etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen yarışmalarda dereyece girenlere ödülleri takdim edildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamalarında görev alan tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi kutlar, katılımlarından dolayı tüm Sındırgı halkına teşekkür ederiz.

 

   
   
   
   
   
   
   
   

Akhisar Cad. Sındırgı Hükümet Konağı Kat 3 P.K. 10330 Sındırgı / BALIKESİR - 0(266) 516 10 65

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.